Malowanie Twarzy

 

Malowanie twarzy to niezwykle popularna atrakcja podczas imprez dla dzieci. Przeszkolone animatorki namalują dziecku na twarzy każdą postać jaką młody uczestnik zabawy tylko sobie zarzyczy. Pirat, księżniczka, Spiderman, Batman, motylek, kotek, piesek, myszka, czy tak lubiane przez nas motywy piłkarskie nie stanowią dla nich problemu.

 

Osoby malujące twarze to animatorzy z doświadczeniem i dużymi umiejętnościami plastycznymi. W zależności od potrzeb tworzymy stanowisko do malowania twarzy (stoliki, krzesełka) lub zajmujemy przygotowane przez Państwa miejsce. Do malowania używamy profesjonalnych farb z atestem. Stoisko może być wykorzystane podczas pikników, urodzin piłkarskich, akcji promocyjnych i jako dodatek do każdej imprezy dla dzieci.

Fotościanka - Fotobudka

 

Fotografia w zabawnej scenerii wśród znajomych to świetny pomysł na utrwalenie wspomnień z udanego eventu. Foto Ścianka doskonale sprawdza się jako uzupełnienie: eventów, akcji promocyjnych, stoisk targowych, imprez firmowych, festynów, wesel, studniówek czy też urodzin.  

 

Atrakcja ta zadowoli zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników imprezy. Technika zastosowana przez naszych fotografów umożliwia zmianę tła które uczestnik będziemy mógł sobie wybrać z kilkudziesięciu zaproponowanych przez fotografa. Dodatkowym atutem naszej propozycji jest możliwość umieszczenia na każdym zdjęciu logo lub dowolnego tekstu zaproponowanego przez Klienta.

Zobacz Więcej

Gwiazda Imprezy

 

Bardzo częstym życzeniem Klientów i słusznie... :-) jest zagwarantowanie jak największej widowni organizowanego wydarzenia. Bardzo skuteczną metodą sprowadzenia tłumów na wydarzenie jest zaproszenie osób znanych i lubianych z pierwszych stron gazet. To spowoduję, że naszą imprezą zainteresują się ludzie, ale również lokalne media.

 

Zobaczenie swojego idola na żywo to dla młodego człowieka największe przeżycie szczególnie gdy do tej pory można było oglądać go tylko w telewizji. Pojawienie się Gwiazdy Imprezy zawsze wywołuje ogromne emocje i sprawia, że o evencie zaczyna się mówić w mediach oraz profilach społecznościowych. 

 

Aby event z Gwiazdą nabrał jeszcze większego kolorytu możemy zorganizować spólną integrację sportową naszej gwizdy z uczestnikami wydarzenia w postaci organizacji imprezy pt. Pokonaj Mistrza.

 

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Quiz z Nagrodami

 

Chcesz odpocząć od intensywnych zabaw związanych ze sportowymi atrakcjami oferowanymi przez eventypilkarskie.pl ? Jesteś ekspertem piłkarskim i nie jest Ci straszne żadne pytanie dotyczące piłki nożnej ? Jeżeli tak to weź udział w naszym quizie piłkarskim i zgarnij wszystkie nagrody !

 

Nasz animator przeprowadzi cały konkurs  na kilku poziomach trudności tak aby w rywalizacji mogły wziąć udział wszystkie chętne osoby. Quiz będzie nie tylko z wiedzy piłkarskiej, ale poruszać będzie również inne dziedziny nauki. 

 

Po zakończeniu konkursu wręczymy nagrody dla wszystkich uczestników oraz osób, które wyróżnią się posiadaną wiedzą.

Fotel Rajdowy - Symulator Jazdy

 

Dzięki naszej atrakcji sprawimy, że państwa impreza będzie niezapomniana, a emocję sięgną zenitu nie tylko u fanów motoryzacji. Poziom wrażeń podniesie również rywalizacja między gośćmi imprezy, którzy będą mieli okazję zmierzyć się na czasówce przygotowanej przez nasz zespół. 

 

Prowadzenie szybkiej wyścigówki w okularach VR dostarczy Państwa gościom niezapomnianych wrażeń i sprawi, że o evencie będą pamiętać jeszcze bardzo długo. Symulator Jazdy VR sprawdza się na wszystkich rodzajach imprez począwszy od plenerowych, a kończąc na imprezach Team Building. 

 

Baw się sportem wspólnie z nami !

Żywe Maskotki

 

Nadrzędnym celem naszych animatorów jest dostarczanie jak największej ilości wrażeń naszym gościom. Gwarantujemy, że dzięki naszym Żywym Maskotkom uśmiech nie bśdzie znikał z twarzy naszych małych uczestników.

 

Dzięki pasji do sportu i doświadczeniem w pracy z dziećmi nie boimy się nawet najbardziej wymagających wyzwań. Maskotki mogą pojawić się wszędzie tam gdzie tego chcesz... imprezy plenerowe, urodziny piłkarskie, wesela, przedszkola, komunie, pikniki i wszędzie tam gdzie chce dobra zabawa to priorytet organizatorów :-)

 

Realizujemy zlecenia w Całej Polsce ! Jesteś zainteresowany ? Zobacz więcej na nasze stronie imprezowej eventypilkarskie.pl oraz skontaktuj się z nami.

 

 

Zobacz Więcej

Piłkarskie Hostessy

 

Wydarzenia promocyjne, organizacja urodzin dla dzieci, turnieje piłkarskie, imprezy firmowe to nasza specjalność ! Nasze hostessy piłkarskie nie tylko rozświetlą uśmiechem Państwa wydarzenie, ale również będą niezastąpioną pomocą w przygotowaniach oraz będą bardzo dobrym źródłem informacji podczas eventu.

 

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – ten prosty slogan kryje w sobie sporo prawdy... Dobrze zorganizowany event czy też turniej nie może obyć się bez osób, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat wydarzenia.  Proponujemy Państwu skorzystanie z usług osób, które pomogą organizatorom oraz gościom w każdym nawet najtrudniejszym momencie. W zależności od rodzaju imprezy, oferujemy odpowiednio dobrany zespół, który tworzą hostessy piłkarskie oraz inne osoby obsługujące dany event.

 

 

Warsztaty Tematyczne

 

Jesteśmy organizatorem warsztatów szkoleniowych w wielu dyscyplinach sportowych. Zgłoś nam pomysł na szkolenie, a my zajmiemy się resztą ! 

 

Jako Future is Now oraz EventyPilkarskie.pl  jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy profesjonalnie zajmują się organizacją wydarzeń firmowych w każdym zakątku Polski. Mamy bogate doświadczenie, zaplecze oraz kontakty z największymi autorytetami sportowymi w Polsce. Gwarantuje profesjonalną obsługę każdego przedsięwzięcia oraz najlepszych prelegentów, którzy tworzą niesamowitą atmosferze i mają bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Dodatkowo możemy przeprowadzić warsztaty kreatywne na wielu polach np. plastyki, techniki, robotyki i innych.

 

Wszystkie nasze realizacje są przeprowadzone profesjonalnie, a informacje przekazywane są w przystępny sposób dla uczestników.

Zobacz Więcej

Wynajem Mebli Eventowych

 - Strefa Relaxu

 

Chcesz zapewnić swoim gościom odrobinę luksusu lub zapewnić strefę relaksu na event plenerowy, który będzie doskonałą odskocznią od zgiełku prowadzonego wydarzenia ?

 

Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu na to aby nasz Klient był zadowolony. Zapewniamy obsługę stanowiska oraz profesjonalny montaż instalacji oraz demontaż instalacji. W naszej ofercie znajdują się namioty plenerowe STAR, stoły cateringowe, krzesła, sofy,   takie jak proste sofy, ale również szeroki wachlarz dekoracji.

Nagrody dla Uczestników

 

Rywalizacja, nagrody i konkursy od zawsze przyciągały na wydarzenie ogromne grupy osób aspirujących o miano tego najlepszego ! Wizja pucharu lub upominku od organizatora sprawia, że z atrakcji korzysta więcej osób niż zwykle.

 

Przygotowane nagrody mogą być formą podziękowania za przybycie lub uhonorowania najlepszego uczestnika. Bardzo dobrym rozwiązaniem na nagradzanie uczestników za aktywność szczególnie w trakcje imprez dla dzieci jest stworzenie sklepiku z nagrodami, w którym posługujemy się zdobytymi punktami w przygotowanych konkurencjach, a nie pieniędzmi. Każdy produkt lub rzecz w sklepiku ma określoną wartość, aby uczestnik mógł ją "wykupić" musi przejść określoną ilość przygotowanych atrakcji za które dostaje punkty od animatorów. Tylko tak może zdobyć upragnioną watę cukrową, lody, popcorn lub nagrodę rzeczową.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Napełnianie balonów z helem

 

Balony z helem od zawsze były widoczne na imprezach organizowanych dla dzieci, weselach czy imprezach plenerowych. Jest to doskonała i stosunkowo niedroga forma dekoracji przestrzeni, która dodatkowo sprawi ogromną frajdę dzieciom uczestniczącym w Państwa wydarzeniu.

 

Dysponujemy pełną gamą balonów, które możemy dobrać w zależności od okazji i napełnić je helem. Możecie Państwo wybierać pomiędzy balonami lateksowymi i foliowymi o różnych wielkościach i kształtach. Balony z helem unoszące się w powietrzu, sprawiając radość naszym najmłodszym pociechom  oraz spełniają potrzeby dorosłych Klientów pod względem przystrajania powierzchni eventowych.

 

Od wielu lat świadczymy usługi napełniana balonów helem. Działamy przede wszystkim w województwie Mazowieckim, Podlaskim i Warmińsko-Mazurskim.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Strefa Animatora

 

Zabawy dla dzieci z EventyPilkarskie.pl to gwarancja na to, że dzieci znikną na kilka godzin z naszymi animatorkami !

 

Zapewniamy animatorów i animacje dla dzieci na urodziny, przyjęcia, pikniki, festyny, wesela, komunie, urodziny, festyny i  wszędzie tam gdzie zadaniem będzie dobra zabawa w pozytywnej i kreatywnej atmosferze. Wynajmując nasze animatorki możesz być pewnym, że profesjonalnie zajmiemy się dziećmi organizując im czas na miliony sposobów ! Przeprowadzimy szereg zabaw integracyjnych, plastycznych, ruchowych, a wszystko to zostanie ubrane w kolorową i bajkową formę przyjazną dla każdego dziecka. Nasze animatorki mają doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno na dużych impreza jak i kameralnych imprezach rodzinnych. W usługę wpisany jest cały sprzęt jaki potrzebny jest nam do animacji danego dnia, a pakiet zabaw przewidziany na konkretną imprezę zostaje uzgodniony z Klientem tak aby zapewnić dzieciom maksimum satysfakcji i zadowolenia !

Zobacz Więcej

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)