Zobacz Więcej

Zajęcia Piłkarskie

 

W trakcie eventu doświadczenie trenerzy z Future is Now przeprowadzą niezapomniane warsztaty dla całych rodzin. Podczas wydarzenia zostaną przeprowadzone aktywności dla dzieci i rodziców. Z myślą o nich zostanie przygotowany zestaw zadań piłkarskich oraz rekwizytów do zabaw dla grup w różnym wieku i zaawansowaniu technicznym. 

 

Zajęcia z Trenerami FiN będą opierały się na nauce podstawowych zachować i ćwiczeń, które realizowane są w treningu piłkarskim w Future is Now. W czasie zajęć dzieci, wykorzystując rozmaite przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu bajkowych zajęć, który jest bardzo przyjazny dzieciom. Celem naszych spotkań z dziećmi jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia

w oparciu o zajęcia piłki nożnej.

Pokaz Trików Piłkarskich

 

Kosmiczna kontrola piłki, niespotykana choreografia połączona z popularną muzyką w świetle reflektorów robi niesamowite wrażenie, które z pewnością zapisze się w pamięci Twoim gości !

Inwestycja w najlepszych w Polsce zawodników Freestyle Football to gwarancja sukcesu i decyzja, której nie będziesz żałował. 

 

Program pokazów oraz warsztatów dostosujemy do rodzaju i harmonogramu imprezy. Future is Now i EventyPilkarskie oferują pełną dyspozycyjność zawodnika podczas całego eventu, możliwe jest również przeprowadzenie kilku pokazów w ciągu jednego wydarzenia oraz warsztatów techniki w cenie występu sztuczek piłkarskich.

 

Umiejętności zawodników Freestyke Football potwierdzają nie tylko  liczne pokazy, w których biorą udział, ale przede wszystkim osiągnięcia sportowe, którymi mogą się pochwalić.

Zobacz Więcej

SPEED TEST z FitLight Trainer

 

Speed TEST to idealny sposób na akcje promocyjne połączone z tak popularną w ostatnim czasie aktywnością fizyczną. Jako PIERWSI w Polsce proponujemy taki model zabawy razem z systemem FitLight, który dostarcza dużo więcej danych pokonanym slalomie niż konkurencyjne rozwiązania tego typu.

 

Tor do dryblingu piłkarskiego za sprawą fotokomórek może odczytywać 8 faz biegu uczestnika z piłką. Trasę biegu można konfigurować dla uczestników początkujących i zaawansowanych, tak aby każdy mógł cieszyć się pełnymi możliwościami systemu Fitlight. 

 

Po zakończeniu biegu wyniki uczestników są zliczane przez system. Dzięki temu do rywalizacji  może się włączyć duża grupa osób. Każdy uczestnik ma możliwość wydruku wyniku.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Refleksomierz 

 

Refleksomierz FitLight to urządzenie do sprawdzania szybkości reakcji zawodowych sportowców. Już teraz możesz mieć go na swoim evencie ! To doskonała możliwość sprawdzenia swoich możliwości na tle innych uczestników eventu. Dzięki najnowszej technologii to atrakcja której nie może zabraknąć na żadnym evencie szczególnie tym sportowym ! Bogaty wybór konfiguracji urządzenia pozwala nam na swobodne dopasowywanie wyglądu  do potrzeb Klienta.

  

Zadaniem zawodnika jest wykazanie się jak najlepszym refleksem. W tym celu uczestnik zabawy musi w jak najkrótszym czasie gasić zapalające się losowo lampki. Możemy rywalizować parami w rywalizacji "Niech Wygra Lepszy!" lub osobno zapisując dodatkowo wynik najszybszego uczestnika eventy. 

Zobacz Więcej

Bilard Nożny

 

Potrzebujesz niespotykanej atrakcji, która związana będzie z piłką nożną ? Football Bilard będzie doskonałym rozwiązaniem !

 

Jak sama nazwa wskazuje jest to mieszanka dwóch bardzo popularnych dyscyplin sportowych na świecie: piłki nożnej i bilarda. Rozgrywki prowadzone są na stole o wymiarach 6,60m x 3,60m z piętnastoma piłkami kolorowymi i jedną białą. Prowadzona rozgrywka niczym nie różni się od zasad standardowego bilarda. Różnica polega na tym, że piłki uderzamy nogą. 

 

Chcesz zafundować swoim gościom niespotykaną atrakcję

piłkarską ? Wybierz Bilard Nożny od sprawdzonego dostawcy !

 

Radar Mierzący Moc Strzału

 

Siłomierz - kopacz to jedna z najpopularniejszych atrakcji plenerowych wszech czasów :-) Każdy kto regularnie pojawia się na imprezach plenerowych lub w trakcie wakacji w kurortach turystycznych widział przynajmniej raz w życiu grupkę mężczyzn "prężącą się" przy urządzeniu typu bokser lub kopacz. Jest to HIT szczególnie wśród męskiej części wydarzenia. Aby maksymalnie zbliżyć atrakcję do warunków boiskowych u nas uczestnik kopie prawdziwą piłkę w kierunku dużej bramki, za którą znajduje się radar na statywie podający od razu po strzale prędkość kopniętej piłki. 

 

Siłomierz kopacz jest znakomitym dodatkiem do każdej imprezy na świeżym powietrzu i w pomieszczeniu. Wśród uczestników zabawy zawsze znajdą się osoby lubiące sportową rywalizację powiązaną z piłką nożną. Kopacz jest dla nich idealnym rozwiązaniem.

Zobacz Więcej

Piłkarski Curling

 

Football Curling rozgrywany jest według podobny zasad do lodowego odmiany. Curling  należy do zespołowych sportów precyzyjnych, jest on rozgrywany na prostokątnej tafli lodu. Piłkarska odmiana rozgrywana jest na boisku przy użyciu piłek. 

 

Mecz może być pojedynkiem zawodników 1 na 1 lub gra zespołowa licząca maksymalnie 4 zawodników w drużynie. Za celne kopnięcia na pole zawodnicy zdobywają punkty, dodatkowym utrudnieniem jest możliwość wybijania piłek przeciwnika. Drużyna z największą ilością punktów wygrywa.  Liczba przyznanych punktów zależy od liczby piłek znajdujących się najbliżej środka tarczy umieszczonej na końcu pola gry. Poziom umiejętności, precyzja, złożoność wykonywanych zagrań oraz odpowiednia strategia sprawiają, że curling jest nazywany „szachami na lodzie” a w naszej piłkarskiej odmianie "szachami na boisku".

Zobacz Więcej

Piłkarskie Kręgle

 

Piłkarskie Kręgle to nic innego jak piłkarska odmiana towarzyskiej gry w kręgle, którą wszyscy dobrze znamy. Zasadniczą różnicą w konkurencji jest zamiana kuli na piłkę oraz sposób w jaki je wprowadzamy w ruch. Każdy zawodnik w rundzie ma 2 kopnięcia, dzięki którym próbuje strącić wszystkie 10 kręgli. Im więcej przewróconych pionów za pierwszym razem, tym większa szansa na wygraną.

 

Zabawa w Piłkarskie Kręgle to doskonały sposób na trening podań i kopnięcia piłki przez najmłodszych uczestników. Dzięki takiej zabawie w prosty sposób możemy zachęcić swoje dziecko do treningu piłkarskiego w kolorowej i ciekawej formie.

Piłkarskie Sumo

 

Chcesz zmierzyć się w prawdziwym pojedynku legendarnych sztuk walki ? Nic prostszego, z naszymi animatorami nie ma rzeczy niemożliwych. Przebierzemy Cię w prawdziwy kostium sumo, oczywiście jak to zwykle z nami bywa będziesz w nim wyglądał jak wielka piłka :-) Dzięki takiemu rozwiązaniu zabawa jest niezwykle bezpieczna i dostępną dla każdej grupy wiekowej. 

 

Rywalizacja w piłkarskie sumo może przybrać dwie formy. Jedna to zabawa w dmuchanych piłkach Bumper Balls, natomiast drugie rozwiązanie to miękkie okrągłe stroje w kształcie piłek. Zasady obydwu opcji są dokładnie takie same - uczestnik musi wypchnąć konkurenta poza wyznaczone pole. Trzy zwycięskie walki to wygrana w całym meczy Piłkarskiego Sumo.

Passing Challange

 

Passing Challange to kolejna atrakcja stworzona na naszym elektronicznym sprzęcie FitLight Trainer. Jest to wyzwanie sprawdzające nasz poziom wyszkolenia technicznego. Dzięki FitLight Trainer sprawdzamy przede umiejętności panowania nad piłką, celności podań, percepcji oraz szybkości reakcji.

 

Konkurencja zbudowana jest z elektronicznego systemu FitLight umiejscowionego na bandach do odbijania piłek. Zadaniem uczestnika jest uderzanie piłki o ściankę z diodą, która aktualnie jest zapalona. Po trafieniu piłki czujnik gaśnie i zapala się na kolejne bandzie. Aby osiągnąć najlepszy wynik uczestnik stara się zgasić jak największą ilość lampek w określonym czasie. 

 

Jeżeli potrzebujesz niespotykanej atrakcji, której nie spotyka się na większości eventów to Passing Challange jest właśnie dla Ciebie.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Potrójne Spodnie - wyścigi

 

W opinii wielu fanów imprez plenerowych najlepszą formą spędzania wolnego czasu jest aktywny wypoczynek. Jeżeli jesteś tego samego zdania to z pewnością będziesz zainteresowany naszym wyzwaniem!

 

Do skorzystania z tej atrakcji każdy uczestnik powinien mieć Partnera, z którym będzie dzielił trudy tej zabawnej konkurencji. Jeżeli takie Partner się nie znajdzie nasi animatorzy zorganizują parę lub wezmą udział w konkurencji wspólnie z uczestnikiem. Możliwa jest również rywalizacja w "trójkach" na potrójnych spodniach. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze pokonanie przygotowanego slalomu, aby nie było tak łatwo trasa slalomu będzie mocno pokręcona i naszpikowana dodatkowymi utrudnieniami. Dodatkowo każda para lub trójka będzie musiała prowadzić piłkę przy którejś nodze :-) 

 

Zobacz Więcej

AlkoGogle - mecz lub wyścigi

 

Alkogogle to niezwykłe okulary, które umożliwiają uczestnikom eventu wejść w buty osoby pod wpływem alkoholu. To doskonała forma zabawy zarówno dla uczestników jak i obserwatorów którzy mogą obserwować jak niezgrabnie poruszają się zawodnicy w AlkoGlach w trakcie pokonywania slalomu lub podczas meczu piłkarskiego.

 

Zadaniem uczestnika jest w jak najkrótszym czasie przeprowadzić piłkę po slalomie przygotowanym przez naszych animatorów, oczywistym utrudnieniem tej konkurencji jest prowadzenie piłki, którą musimy dostarczyć na metę konkurencji. Pomiar prowadzony będzie na naszych fotokomórkach TestYou. Drugą formą rywalizacji jest organizacja meczu piłkarskiego w AlkoGoglach. Trafienie w piłkę to nie lada wyzwanie, a co dopiero trafić w bramkę i zdobyć gola :-) uwierzcie, że nie jest to takie proste. 

Zobacz Więcej

Stół do Piłkarzyków

 

Chcesz strzelać widowiskowe gole nie wchodząc na murawę ?        Mamy coś specjalnie dla Ciebie... rozegraj mecz na naszym fantastycznym stole do Piłkarzyków.

 

Gra w Barowe Piłkarzyki inaczej nazywane Piłką Stołową, to doskonała gra zręcznościowa dla każdego ! Istnieją dwie konfiguracje gry - dwuosobowa lub czteroosobowa. Rywalizacja toczy się na stole z tak zwanym grillem czyli metalowymi prętami do których przymocowane są figurki piłkarzy. Cała zabawa polega na poruszaniu figurkami w lewą lub prawą stronę tak, aby móc strzelić piłeczką prosto w bramkę rywala. Piłkarzyki zagwarantują Ci sporo emocji, od euforii po strzeleniu gola, do chęci odegrania się na rywalu po straconej bramce. Z pewnością podczas rozgrywanego meczu nie zabraknie też całego mnóstwa powodów do śmiechu. Piłkarzyki to także idealna forma integracji, bo nic nie łączy nas bardziej od osiągnięcia wspólnego celu.

 

Turniej Fifa - Stanowiska do Gry

 

Gra Fifa podbiła serca fanów piłki nożnej z całego świata. Każdy zna tę grę ! Przez zabawę uczy młodych zawodników myślenia na boisku, tworzenia strategii, zasad i reguł panujących na murawie w trakcie meczu. Dostarcza wielu emocji, integruje zawodników.

 

W tym słynnym już turnieju spełniają się marzenia i rodzą się legendy. Głównym atutem tej atrakcji jest to, iż nie jest ona uzależniona od pogody, która w naszym klimacie bywa zmienna. Stanowiska rozstawiamy w pomieszczeniach zamkniętych lub w przypadku imprezy plenerowej pod namiotem. W trakcie trwania wydarzenia możemy ustawić stanowisko lub kilka do wolnej gry Fifa lub zorganizowania turnieju na tym wspaniałym i legendarnym symulatorze gry.

Zobacz Więcej

Wyrzutnia Piłek

 

Wyrzutnia Piłek to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej! Nasza atrakcja piłkarska jest profesjonalnym sprzętem używanym na treningach w największych klubach piłkarskich na świecie.

 

Niewielu zawodników w naszym kraju może pochwalić się treningiem na takiej maszynie. Dzięki Future is Now oraz EventyPilkarskie możesz poznać smak treningu na najnowocześniejszym sprzęcie piłkarskim używanym w zawodowych klubach. Niespotykana nigdzie indziej atrakcja piłkarska sprawi, że o Twoim evencie będzie mówiło się dużo i w samych superlatywach ! 

 

Wypróbuj maszynę do wyrzucania piłek już dzisiaj !

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Future is Now

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Zobacz Więcej

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)