Zobacz Więcej

Piłkarska Zjeżdżalnia

 

Zjeżdżalnia Piłkarska to absolutny "must have" Eventowy! Widok tej ogromnej, niezwykle kolorowej zjeżdżalni wywołuje szeroki uśmiech na twarzach najmłodszych uczestników Imprezy i sprawia, że dzieci aż rwą się do zabawy. Widząc ją już z daleka maluchy marzą zdobyciu jej szczytu.

 

Aby móc skorzystać z tej ogromnej dmuchanej Piłkarskiej Zjeżdżalni, nasi mali śmiałkowie muszą w pierwszej kolejności wdrapać się na sam jej szczyt, dopiero po tym wyczynie zostało już tylko cieszyć się długim ślizgiem w dół. Dzięki naszej dmuchanej zjeżdżalni piłkarskiej dbasz nie tylko o niezapomnianą przygodę swojego dziecka, ale i o jego sprawność fizyczną, bo przecież taka wspinaczka to nie lada wyczyn.

 

Dobra zabawa gwarantowana !

Football Dart

 

Piłkarski Darts to połączenie piłki nożnej i darta. Wciągająca gra celnościowa dla fanów piłki nożnej i nie tylko! Idealna na imprezy firmowe, eventy, dostępna dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

 

Uważasz się za dobrego zawodnika w Darts lub Piłkę Nożną ? Od dzisiaj możesz zweryfikować swoje umiejętności w tych dwóch dyscyplinach sportowych.  Reguły gry są dokładnie takie same, jak w klasycznej wersji z lotkami. Piłkę pokrytą przyczepnym mechem musimy umieści za pomocą precyzyjnego kopnięcia jak najbliżej środka OGROMNEJ tarczy do Foot Darts. 

 

Sprawdź się na naszym gigantycznym dmuchańcu !

Zobacz Więcej

Zorba - Zorbing

 

Dużego kolorytu podczas imprezy integracyjnej nada kula sferyczna ,która już z daleka zwraca uwagę uczestników. Jej futurystyczny, wygląd oraz emocje wywołane podczas toczenia kuli po wyznaczonym torze sprawią, że kolejka do tej atrakcje zawsze będzie bardzo duża.

 

Zorba to ogromna kula, w której wnętrzu znajduje się  uczestnik zabawy. Sam, bądź przy pomocy drużyny toczy się po powierzchni lądu lub wody i stara się osiągnąć jak najlepszy czas okrążenia. 

 

Kula sferyczna, zwana również zorbą, zbudowana jest z dwóch nadmuchanych kul – wewnętrznej i zewnętrznej, połączonych specjalnym tunelem, przez który wchodzi uczestnik zabawy.Uczestnik w trakcie próby ma za zadanie osiągnąć jak najlepszy czas okrążenia lub zaliczyć jak najwięcej okrążeń w ciągu wyznaczonego czasu.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Bumper Balls - Bubble Balls

 

Jest to nowoczesna forma rozrywki, która bardzo szybko zyskuje kolejnych fanów spragnionych ciekawych wrażeń. Bumper Balls to połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy w dmuchanych kulach sferycznych. Bubble Balls gwarantują mnóstwo zabawy w bezpiecznej formie dla ludzi w każdym wieku.

 

Zabawa w naszych kulach to fantastyczna rozrywka zarówno dla obserwujących jak i zawodników ubranych w dmuchane kule. Bubble Football jest nowym typem sportu łączącym w sobie klasyczną piłkę nożną i kontakt pomiędzy zawodnikami znajdującymi się w ogromnych dmuchanych bańkach.

 

Nad przebiegiem rywalizacji jak przy każdej atrakcji będzie czuwała osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg gry. Przed rozpoczęciem każdego meczu zawodnicy dostaną krótki instruktaż jak zachowywać się podczas meczu. 

Zobacz Więcej

Piłkarskie Rodeo

 

Nasze Piłkarskie Rodeo to idealna atrakcja dla osób uwielbiających rywalizację i adrenalinę. Swoim piłkarskim wyglądem zdecydowanie przyciąga uwagę miłośników piłki nożnej, jednak jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie się na tej szalonej piłce.

 

Zapewne wszyscy znają jakże popularnego byka rodeo? Tutaj zasady są dokładnie takie same! Wystarczy jedynie dosiąść ogromną piłkę i utrzymać się na niej jak najdłużej. Piłkarskie Rodeo posiada kilka poziomów trudności, dzięki czemu każdy może spróbować zmierzyć się z tą ogromną piłką. Zabawa jest niezwykle widowiskowa ale i bezpieczna. Upadając z naszej wielkiej piłki nie sposób zrobić sobie krzywdy, gdyż lecicie wprost na naszą dmuchaną poduchę.

 

Brzmi łatwo, prawda? Przyjdź i się sprawdź!

 

Zobacz Więcej

Bramka Celnościowa - Test Celności

 

Świetna atrakcja na piłkarską imprezę, podczas której uczestnicy będą próbowali popisać się precyzją i trafić w specjalnie oznaczone cele jest Nadmuchiwana Bramka Celnościowa. 

 

Miłośnikom piłki nożnej i strzelania do bramki proponujemy zabawę na naszym piłkarskim Dmuchańcu.  Konkurs strzałów na bramkę przeprowadzany jest z odległości 11 metrów. Zabawa polega na zebraniu jak największej ilości punktów, oczywiście tylko strzały celne są punktowane. Osoba obsługująca urządzenie może dodatkowo zapisywać wyniki w celu wyłonienia najskuteczniejszego uczestnika konkurencji.

 

Podejmij wyzwanie na naszej Bramce Celnościowej !

Zobacz Więcej

Piłkarski Skakaniec

 

Idealna atrakcja dla najmłodszych Uczestników Eventu to nasz Piłkarski Skakaniec. Na tej zamkniętej powierzchni można skakać, czołgać się, biec slalomem pomiędzy dmuchanymi przeszkodami. Możliwości jest naprawdę wiele!

 

Wszystkie te beztroskie harce naszych małych uczestników mogą zmęczyć nawet najbardziej wytrwałych urwisów. A wszystko to będzie się działo pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, stojących na straży bezpieczeństwa. Rodzice w tym czasie mogą się zrelaksować na innych atrakcjach lub też ze spokojem przyglądać się wyczynom swojego malucha. Gwarantujemy szeroki uśmiech Twojego dziecka !

Zobacz Więcej

Suchy Basen z Piłeczkami

 

Całe mnóstwo kolorowych piłeczek w jednym miejscu? Dla wielu dzieci to istne marzenie ! Ba ! Jesteśmy przekonani, że nie tylko dzieci chętnie by do niego wskoczyły:-) My to marzenie pomagamy spełnić:-)

 

Suchy Basen z Piłeczkami to miejsce niesamowicie kolorowe, wypełnione małymi piłeczkami, do którego aż chce się zanurkować, zabawić się w berka czy odkryć w sobie poszukiwacza skarbów. Beztroska i, co najważniejsze, bezpieczna zabawa w naszym Suchym Basenie z mnóstwem kolorowych piłeczek możliwa jest już dziś !

 

Dodatkowo do basenu z piłeczkami dodajemy mały bonusik... :-) w trakcie zabawy do kolorowych piłeczek wrzucone zostaną trzy białe piłeczki. Osoby, które znajdą te piłeczki dostaną dodatkową nagrodę od animatora opiekującego się tą atrakcją.

Zobacz Więcej

Kule Wodne

 

Chodzenie po wodzie. Brzmi jak cud ? Z nami wszystko jest możliwe! Gwarantujemy najlepszą wodną atrakcję bez zmoczenia choćby jednej nitki :-)

 

Cała zabawa polega na zamknięciu się w wielkiej kuli i wskoczeniu do wody, gdzie można stać, biegać, turlać się. Jedynie wyobraźnia uczestnika będzie ograniczeniem. Zobaczysz sam, że utrzymanie równowagi wewnątrz piłki unoszącej się na wodzie wcale nie będzie takie proste... 

 

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia !

Gigantyczne Piłkarzyki

 

Wielkie dmuchane boisko, na którym gra 10 zawodników, którzy są mocno przypięci do sztywnych, ograniczających ruch jedynie do dwóch kierunków , czyli lewo lub prawo - to właśnie tak wyglądają nasze Gigantyczne Piłkarzyki.

 

Jest to Maxi wersja tak dobrze znanych nam piłkarzyków stołowych. Uwierzcie na słowo, że jest też zdumiewająco męcząca mimo niewielkiego pola ruchu odnosząc się do dużego boiska! Gra jest niezwykle emocjonująca i wciągająca. Dodatkowo wywołuje salwy śmiechu, zarówno wśród zawodników, jak i wśród obserwatorów.

Z pewnością jest to oryginalna forma rozrywki, która przyciągnie mnóstwo chętnych osób do rozegrania zaciętego spotkania. Ta atrakcja świetnie sprawdzi się także na imprezach firmowych, ponieważ wymaga od uczestników współdziałania, w miarę możliwości spójnej gry i dobrej komunikacji.

 

Mega Piłkarzyki = Mega Zabawa :-)

Zobacz Więcej

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)