Eksperci Future is Now

Marek Dragosz Człowiek Podróżnik

 

Marek jest specjalistą treningu bramkarskiego i trenerem z licencją UEFA A. Obecnie m.in. koordynator sieci szkół bramkarskich „Goalkeepers Academy” w Polsce. Odpowiada za Football Academy Sports Education Programme. Trener reprezentacji Polski AMP Futbol z którą zdobył 4 miejsce w MŚ (Meksyk 2014). Założyciel "Goalkeepers Foundation" pomagającej młodym zawodnikom i trenerom na całym świecie. Prelegent i uczestnik niezliczonych szkoleń w kraju i zagranicą. Autor wielu publikacji.

 

Na www.marekdragosz.pl  można znaleźć niezbędne informacje o naszym ekspercie.

Jakub Myszkorowski, czyli wiedza i holistyczne spojrzenie

Każda konsultacja z Kubą to krok naprzód

 

Jakub specjalizuje się w treningu taktycznym i analizie. Pracował m.in. w Polonii Warszawa (Ekstraklasa), Flocie Świnoujście (1 liga) i Pogoni Siedlce (1 liga). Współpracował również z zespołami takimi, jak Club Brugge i FC Chiasso oraz z reprezentacjami Polski (U-17, U-20 oraz  pierwszą reprezentacją). Współautor książki „Postfutbol. Antropologia piłki nożnej” i autor wielu artykułów specjalistycznych. Prelegent krajowy i międzynarodowy, Ekspert TVP. Prowadzi szkolenia w ramach własnego projektu edukacyjnego.

 

Więcej informacji o ekspercie na soccercoach.pl  i  soccertutoring.pl

Mariusz Narel, inspiracja, wiedza, potencjał

 

Mariusz Narel trener z licencją UEFA B. Zbierał doświadczenie na wszystkich etapach szkolenia od żaczków po zespoły seniorskie, jako 23-latek został trenerem III-ligowej Mrągowii. Od 2009 roku jest członkiem zarządu Mazowieckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych. Jest pomysłodawcą i realizatorem nagrodzonego projektu "Przedszkole Orlika". W 2013 roku został wyróżniony nagrodą Super Orlika (jako jeden z czterech animatorów). Jest także prelegentem ora prowadzi warsztaty w Akademii Animatora dla animatorów z całej Polski. W swojej przygodzie z piłką Mariusz może zaliczyć pracę w najsłynniejszym klubie w Polsce, czyli Legii Warszawa jako trener i koordynator oraz I- ligowej Pogoni Siedlce.

Adrian Duszak - Football Freestyler

 

Sami nie wiemy czym Adrian może nas jeszcze zaskoczyć :) Nasz ekspert  jest przykładem na to że uporem i ciężkąpracą  można osiągnąć  zamierzony cel.  Dowodem na to  jakie  drzemią  w  nim możliwości  jest  czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski 2015  w  bardzo wymagającej dyscyplinie jaką  niewątpliwie jest freestyle football.  Ponad to jest Międzynarodowym mistrzem Freestyle Football z Nordenham (Niemcy) i  trzykrotnym zwycięzcą  Pucharu Polski Freestyle. Ambicje Adriana nie kończą się na tym, w przyszłości chciałby stanąć na podium Mistrzostw Świata.

 

Chcesz wiedzieć więciej wejdź na oficjalny fanpage: facebook.com/AdrianDuszakFreestyleFootball

Eryk Cremers, lekarz medycyny

 

Nasz Ekspert jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Po skończeniu studiów medycznych w Amsterdamie wyemigrował do Polski by kształcić się dalej w zawodzie, który jest również jego pasją. Eryk prowadzi własne gabinety, oraz praktykuje na terenie całego kraju. Jego zainteresowania skupiają się szczególnie na diagnostyce i urazach dziecięcych, stąd też nasze ścieżki miały okazję spotkać się w bardzo dobrym czasie.

 

Więcej informacji o naszym ekspercie na www.ortost.pl

Przemysław Dąbrowski - profesjonalizm i talent 

 

Jeden z najbardziej utalentowanych i utytułowanych zawodników, którzy wkraczają do elity polskich biegów. Przemek jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych. Jest XIV zawodnikiem Mistrzostw Śwata długodystansowym biegu górskim. Bardzo dużym sukcesem naszego eksperta jest wywalczenie dziesiątego miejsca w Orlen Warsaw Marathon i zaliczenie najlepszego polskiego debiutu w imprezie. Poza rozwojem sportowym Przemek prowadzi sekcję biegową, która szkoli młodych adeptów tego pięknego i wymagającego sportu. W projekcie "Droga do Mistrzostwa z Future is Now" nasz Ekspert zajmować się będzie Treningiem Techniki Biegu i Warsztatami ukierunkowanymi na tą tematykę. 

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)