EventyPilkarskie.pl

Grupa Future is Now jako EventyPiłkarskie.pl we współpracy z Partnerami i Sponsorami organizuje profesjonalne eventy o tematyce piłki nożnej w każdym wydaniu. Niepowtarzalny format eventów, łączący wartości szkoleniowe z atrakcyjną oprawą, powoduje że organizowane przez Nas wydarzenia cieszą się popularnością i wysokim uznaniem uczestników. Takie podejście powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu  i tworzyć niezapomniane wydarzenia nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

Dmuchańce Eventowe

 

Imprezy dla dzieci szczególnie te plenerowe nie mogą obejść się bez dużych, kolorowych pompowanych atrakcji. Dmuchańce bo o nich mowa już bardzo dawno zdobyły serca najmłodszych uczestników eventów. Nasze dmuchane atrakcje można podzielić na dwie kategorie te ogólnodostępne jak zjeżdżalnie, kule wodneoraz te rzadko spotykane na polskich eventach jak Football Dart czy Piłkarskie RODEO.

 

Jedno jest pewne każy uczestnik eventu nie może sobie wyobrazić zabawy bez dmuchańców. Imprezy plenerowe  to często jedyne okazje w których można skorzystać z tego typu atrakcji co przyciąga na imprezy duże grupy spragnionych wrażeń małych uczestników. 

 

Dmuchańce: Zjeżdżalnia, Football Dart, Bramka Celnościowa, Skakaniec, Bubble Balls, Kula Sferyczna, Piłkarskie Rodeo, Suchy Basen z Piłkami, Kule Wodne, Mega Piłkarzyki.

Atrakcje Piłkarskie

 

Osobom związanych ze sportem z pewnością spodoba się nasza baza atrakcji piłkarskich, która przydaje się szczególnie przy organizacji turniejów sportowych, imprez plenerowych, spotkanń klubowych czy każdej innej imprezie na której potrzebować będziecie ciekawych sportowych atrakcji.

 

W ofercie znajdziecie m.in. kompleksową usługę animacji sportowych ubraną w kolorowy trening piłkarski czy organizację turnieju piłkarskiego zaczynając od stworzenia plakatu i zaproszenia drużyn, a kończąc na wręczeniu nagród i pokazie freestyle football wieńczącym turniej. 

 

Atrakcje Piłkarskie: Trening Piłkarski, Freestyle Football, Speed Test, Refleksomierz, Football Billard, Siłomierz, Piłkarskie Sumo, Passing Challange, Potrójne Spodnie, AlkoGogle, Piłkarzyki i inne.

Inne Atrakcje

 

Dobrze zorganizowana impreza składa się z przyjaznej atmosfery, idealnie dobranych atrakcji oraz osób i sprzętu, który zrobi różnice i pozwoli wyróżnić się na tle innych organizowanych eventów.

 

Malowanie Twarzy przykuje uwagę każdego dziecka, fotościanka sprawi przyjemność każdej grupie znajomych, a wykonane personalizowane zdjęcia sprawią, że event zapadnie w ich pamięci na długo.  Sporo śmiechu sprawią uczestnikom nasi animatorzy przebrani za żywe maskotki kreowane na postaci z bajek, a hostessy z uśmiechem zachęcą do korzystania z atrakcji i udzielą niezbędnych informacji dotyczących imprezy lub skutecznie zareklamują naszych Partnerów.

 

Inne Atrakcje: Malowanie Twarzy, Fotościanka, Gwiazda Imprezy, Fotel Rajdowy, Żywe Maskotki, Hostessy, Strefa Relaksu, Nagrody dla Uczestników, Quiz Piłkarski i inne.

Organizacja Imprez

 

Jesteśmy Grupą miłośników i trenerów piłki nożnej zajmującą się obsługą oraz organizacją imprez sportowych, różnego rodzaju eventów promocyjnych, imprez typu "Team Building".  Zapewnimy kompleksową obsługę podczas dni miast i gmin, pikników, festynów, spotkań firmowych, wydarzeń klubowych oraz innych imprez plenerowych oraz zamkniętych.

 

Organizację eventów zaczynamy od doboru Gwiazd Imprezy i zapewnienie ich udziału (w zależności od potrzeb i tematyki wydarzenia) co zagwarantuje nam zainteresowanie publiczności i mediów. Następnym etapem jest dobór odpowiedniego sprzętu przez naszych pracowników – obsługa nagłośnienia, oświetlenia, zapewnienie sceny i efektów specjalnych. Zapewniamy profesjonalny catering, służby ochrony oraz wszelkie niezbędne pozwolenia dotyczące organizacji eventu. Postaramy się tak przygotować projekt, aby spełniał oczekiwania i mieścił się w określonym przez Klienta budżecie. 

Urodziny Piłkarskie

 

Organizacja czasu wolnego dla dzieci to nasza specjalność. Urządzamy sportowe urodziny dla dzieci, prowadzimy odlotowe animacje na imprezach okolicznościowych i realizujemy inne niestandardowe zlecenia.

 

W trakcie zajęć stawiamy na kreatywność i interakcję, rozwijamy wyobraźnię i nie pozwalamy się nudzić nawet najbardziej wymagającym gościom urodzinowego wydarzenia. Zorganizujemy Twojemu małemu piłkarzowi oraz jego gościom turniej lub trening piłkarski oraz przeprowadzimy różnego animacje na sprzęcie eventowym i piłkarskim. Doskonale sprawdza się tutaj bramka celnościowa, skakaniec czy zorba oraz atrakcje typowo piłkarskie jak wyrzutnia piłek, passing challange czy slalom na fotokomórkach.. Dodatkowo przygotujemy stół z przekąskami w stylu piłkarskim oraz udekorujemy całą salę balonami z helem oraz innymi motywami piłkarskimi. 

Baw się sportem wspólnie z nami !

Razem pomalujmy Świat

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)