Trening Techniki Piłkarskiej

Sprzęt Treningowy

Nowoczesny

Sprzęt

Treningowy

 

Grupy do 8

Zawodników

 

 

Metodologia Treningu

Football Lab

System

 

10x Więcej

Kontaktów

z Piłką

 

Nowoczesne i efektywne metody treningowe

Zaplanowany i progresywny program treningowy

 

Wysoka intensywność gwarantująca szybki progres umiejętności

 

Indywidualizacja pracy ukierunkowana na rozwój jednostki

Pozytywna atmosfera

sprzyjająca rozwojowi

 

Rozwijanie inteligencji

piłkarskiej i kreatywności

 

Praca nad świadomością zawodników oraz wyrobienie w nich mentalności zwycięscy

 

Cztery Razy TAK !!!

 

 

 1. Droga pełna pracy, siły i fantazji poprowadzi Cię do sukcesu

 2. Wiemy jak piękne są marzenia i jak satysfakcjonująca droga prowadzi do ich spełnienia

 3. Pracujemy w tych obszarach, które uważasz za godne uwagi, abyś był lepszym piłkarzem niż byłeś jeszcze wczoraj

 4. Realizacja kompleksowego szkolenia przez stworzenie warunków do maksymalnie skutecznego rozwoju talentu

Maciej Makuszewski

 

Utytułowany ofensywnie grający pomocnik, Reprezentant Polski występujący obecnie w Ekstraklasowym Klubie KKS Lech Poznań. Zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Tereka Grozny, Lechii Gdańsk, Vitorii Setabul.  

 

"Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy

wszystkim młodym zawodnikom"

Zaufali Nam

Trenuj z FiN

 

Pamiętaj zajęcia indywidualne nie zastąpią treningu z drużyną, ale pomogą Ci stać się jej najmocniejszym ogniwem. W tym dziale przedstawiać będziemy elementy treningu, które możesz śmiało wykorzystywać do pracy nad lepszym sobą w domu !

 

 

Najnowocześniejszy Sprzęt Treningowy

 

Future is Now to nie tylko nowoczesne i efektywne metody szkolenia, ale również zaawansowany sprzęt treningowy który wykorzystywany jest na każdym treningu z naszymi podopiecznymi.

 

 

Akademia Rodzica

 

Akademia daje Rodzicom sportowców możliwość skorzystania z bogatej biblioteki oraz szkoleń i konsultacji z ekspertami na temat rozwoju dziecka (nie tylko rozwoju sportowego).

 

 

Opieka Ekspertów

 

Grupę Ekspercką Future is Now tworzą Ludzie, którzy działają na skalę dużo szerszą niż ktokolwiek tego od nich wymaga. Poprosiliśmy o współpracę osoby o dużym zasobie wiedzy, które dzielą się ze światem w licznych publikacjach, osoby ambitne, zmieniające świat przez przykład własnych działań prowadzonych na szeroką skalę, ekspertów w swoich dyscyplinach, jednocześnie autorytety poza nimi.

Trenuj z FiN

Biblioteka

Eksperci FiN

Chcemy TWORZYĆ piłkarzy, a nie drużyny !!!

Kadra Trenerska

Rafał Załęski

 

Współzałożyciel projektu "Droga do Mistrzostwa z Future is Now" oraz EventyPilkarskie.pl. Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu logistyka i zarządzanie, od 2011 ukierunkowany na pracę w szeroko pojętym szkoleniu piłkarskim. Trener UEFA C, uczestnik licznych szkoleń i staży w kraju jak i zagranicą, uprawnienia wychowawcy dzieci i młodzieży.

 

Kadra Trenerska

Michał Lelujka

 

Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął na Ostrołęckich boiskach w drużynach młodzieżowych Korony Ostrołęka i Narwi Ostrołęka. Wiek juniora spędził już w Jagiellonii Białystok, z którą zdobył wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych. Podczas tych trzech lat otrzymał powołanie do Kadry Polski U-18, zaliczył występy w Młodej Ekstraklasie. Trener UEFA B, Kurs FMS, Absolwent Wychowania Fizycznego.

Kadra Trenerska

Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia piłkarskiego.

Football Lab System...

 

Football Lab to kompleksowy system szkolenia, którego celem głównym jest stworzenie zawodnikowi najlepszych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne elementy gry, takie jak technika, taktyka, motoryka jak i mentalne przygotowanie na wysokim poziomie. FL to projekt, w którym stawiamy na jakość szkolenia. Nasza kadra to  wykwalifikowani trenerzy z międzynarodowym doświadczeniem. Ciągła inwestycja w rozwój naszych trenerów przekłada się na harmonijny i mądry rozwój młodych sportowców. Zajęcia w Akademiach Skills Box to trening, w którym perfekcję uzyskujemy poprzez praktykę i poznawanie nowych doświadczeń boiskowych. Urozmaicone i niebanalne zajęcia odbywają się w małych grupach i mają możliwie jak najbardziej odzwierciedlać warunki meczowe.

 

 

Laboratorium Futbolu to system, który opracowany został  przez sztab ekspertów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego, mentalnego, fizjologii, pedagogiki i dietetyki. Football Lab cechuje się dużym wyborem programów i produktów szkoleniowych. W ramach Laboratorium Futbolu pracujemy z dziećmi na zajęciach Akademii Skills Box, jak również z zawodnikami, którzy na co dzień występują na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Football Lab to organizacja edukacyjna, której celem jest  kompleksowy rozwój trenerów oparty o najnowsze i najbardziej efektywne programy szkoleniowe,  to filozofia postrzegająca futbol zgodnie zasadami fair play, w której harmonijny rozwój sportowy jest ściśle powiązany z rozwojem osobowości młodych adeptów. Laboratorium Futbolu jest systemem, który ewoluuje każdego dnia, tak jak każdego dnia zmienia się oblicze piłki nożnej.

 

 

Akademia Techniki  SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, którego celem jest kompleksowe przygotowanie zawodników do gry na najwyższym poziomie. Dążymy do wypracowania u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją przeciwnika, czasu czy narastającego zmęczenia. Trening jest możliwie najbardziej zbliżony do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością posługuje się poznanymi elementami podczas meczu.

 

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA

 

 • Trenerzy z międzynarodowym doświadczeniem

 • Nowoczesne metody treningu

 • Wysoka intensywność zajęć

 • Duża powtarzalność wykonywanych zagrań

 • Tysiące kontaktów z piłką podczas treningu

 • Praca nad stroną mentalną, budowanie pewności siebie, koncentracji, kontroli emocji

 • Budowanie świadomości już u najmłodszych zawodników

 • Program zbudowany przez grono specjalistów w swojej branży

 • Małe grupy treningowe dobierane pod względem umiejętności

 • Zajęcia zbliżone do warunków meczowych

 • Rozwój procesu decyzyjnego, kreatywności oraz inteligencji piłkarskiej

 • Plan ćwiczeń układany z naciskiem na rozwój percepcji i antycypacji

 • Gry zadaniowe z naciskiem na nauczany element techniczny w trakcie danej jednostki

 

Graj w swoim klubie i rozwijaj się w dodatkowym treningu indywidualnym.

 

Znajdź w planie swojego dziecka czas na zajęcia, które łączą naukę, inspirację i zabawę. Projekt Future is Now proponuje doskonalenie wszystkich umiejętności piłkarskich  poznanych w macierzystym klubie, aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny. Zapewniamy wykwalifikowaną   i stale rozwijającą się kadrę trenerską, trening na nowym sprzęcie oraz dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie: 1 trener i 1-8 zawodników co zapewnia dziesięć razy więcej kontaktów z piłką niż podczas treningu drużynowego oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika.

 

Indywidualny Trening Piłkarski traktowany jest jako uzupełnienie zajęć  w klubie. Poprawimy te elementy, które uważasz za słabsze. Dopracujemy Twoje najmocniejsze strony. Zajmiemy się tymi elementami, które wymagają od Ciebie większej uwagi. Jednostka treningowa trwa tyle czasu ile potrzeba na osiągnięcie założonych celów (minimalnie 1,5 h).

 

Głównym celem projektu jest wypracowanie u zawodników techniki, którą będą w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Dzięki przyjęciu takiego rozwiązania w trening piłkarski jesteśmy w stanie dużo szybciej nauczyć zawodnika korzystania z poznanych elementów w trakcie spotkań mistrzowskich, a edukacja następuje w sposób naturalny.

 

Współpracujemy obecnie z młodymi piłkarzami z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Są to piłkarze z klubów grających na zróżnicowanym poziomie rozgrywkowym oraz w różnym wieku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zasięgnij opinii trenujących z nami dzieci i ich rodziców lub odwiedź facebook.com/projektfin.

Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia.

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Trening Piłkarski z Future is Now to...

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)