Trening indywidualny w układzie 1na1

TRENING skrojony do Twoich potrzeb !

PAKIETY TRENINGOWE

ZOBACZ WIĘCEJ

Biblioteka

 

Akademia daje Zawodnikom oraz Rodzicom sportowców możliwość skorzystania z bogatej biblioteki oraz szkoleń i konsultacji na temat rozwoju dziecka (nie tylko rozwoju sportowego).

 

Najnowocześniejszy Sprzęt Treningowy

 

Future is Now to nie tylko nowoczesne i efektywne metody szkolenia, ale również zaawansowany sprzęt treningowy, który wykorzystywany jest na każdym treningu z naszymi podopiecznymi.

Warsztaty Online dla Zawodników

 

Pamiętaj zajęcia indywidualne nie zastąpią treningu z drużyną, ale pomogą Ci stać się jej najmocniejszym ogniwem. W tym dziale przedstawiać będziemy elementy treningu, które możesz śmiało wykorzystywać do pracy nad lepszym sobą w domu !

Sprzęt Treningowy

Nowoczesny

Sprzęt

Treningowy

 

Grupy do 8

Zawodników

 

 

Metodologia  FiN oraz  

Football Lab

10x Więcej

Kontaktów

z Piłką

 

Nowoczesne i efektywne metody treningowe

Zaplanowany i progresywny program treningowy

 

Wysoka intensywność gwarantująca szybki progres umiejętności

 

Indywidualizacja pracy ukierunkowana na rozwój jednostki

Pozytywna atmosfera

sprzyjająca rozwojowi

 

Rozwijanie inteligencji

piłkarskiej i kreatywności

 

Praca nad świadomością zawodników oraz wyrobienie w nich mentalności zwycięscy

 

Droga pełna pracy, siły i fantazji poprowadzi Cię do sukcesu

Wiemy jak piękne są marzenia i jak satysfakcjonująca droga prowadzi do ich spełnienia

Pracujemy w tych obszarach, które uważasz za godne uwagi, abyś był lepszym piłkarzem niż byłeś jeszcze wczoraj

Realizacja kompleksowego szkolenia przez stworzenie warunków do maksymalnie skutecznego rozwoju talentu

Maciej Makuszewski

 

Utytułowany ofensywnie grający pomocnik, Reprezentant Polski występujący obecnie w Ekstraklasowym Klubie KKS Lech Poznań. Zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Tereka Grozny, Vitorii Setabul.  

 

"Polecam system FOOTBALL LAB do codziennej pracy wszystkim młodym zawodnikom"

Trenuj z FiN

 

Pamiętaj zajęcia indywidualne nie zastąpią treningu z drużyną, ale pomogą Ci stać się jej najmocniejszym ogniwem. W tym dziale przedstawiać będziemy elementy treningu, które możesz śmiało wykorzystywać do pracy nad lepszym sobą w domu !

Trenuj z FiN

Biblioteka

Chcemy TWORZYĆ piłkarzy, a nie drużyny !!!

Rafał Załęski

 

Współzałożyciel projektu "Projekt Future is Now" oraz EventyPilkarskie.pl. Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu logistyka i zarządzanie, od 2011 ukierunkowany na pracę w szeroko pojętym szkoleniu piłkarskim. Trener UEFA, uczestnik licznych szkoleń i staży w kraju jak i zagranicą, uprawnienia wychowawcy dzieci i młodzieży.

 

Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia piłkarskiego.
Trenerzy z długoletnim doświadczeniem

Nowoczesne metody treningu

Wysoka intensywność zajęć

Duża powtarzalność wykonywanych zagrań

Tysiące kontaktów z piłką podczas treningu

Praca nad stroną mentalną, budowanie pewności siebie, koncentracji, kontroli emocji

Budowanie świadomości już u najmłodszych zawodników

Małe grupy treningowe dobierane pod względem umiejętności

Zajęcia zbliżone do warunków meczowych

Rozwój procesu decyzyjnego, kreatywności oraz inteligencji piłkarskiej

Plan ćwiczeń układany z naciskiem na rozwój percepcji i antycypacji

Football Lab to kompleksowy system szkolenia, którego celem głównym jest stworzenie zawodnikowi najlepszych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne elementy gry, takie jak technika, taktyka, motoryka jak i mentalne przygotowanie na wysokim poziomie. FL to projekt, w którym stawiamy na jakość szkolenia. Nasza kadra to  wykwalifikowani trenerzy z międzynarodowym doświadczeniem. Ciągła inwestycja w rozwój naszych trenerów przekłada się na harmonijny i mądry rozwój młodych sportowców. Zajęcia w Akademiach Skills Box to trening, w którym perfekcję uzyskujemy poprzez praktykę i poznawanie nowych doświadczeń boiskowych. Urozmaicone i niebanalne zajęcia odbywają się w małych grupach i mają możliwie jak najbardziej odzwierciedlać warunki meczowe.

 

 

Laboratorium Futbolu to system, który opracowany został  przez sztab ekspertów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego, mentalnego, fizjologii, pedagogiki i dietetyki. Football Lab cechuje się dużym wyborem programów i produktów szkoleniowych. W ramach Laboratorium Futbolu pracujemy z dziećmi na zajęciach Akademii Skills Box, jak również z zawodnikami, którzy na co dzień występują na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Football Lab to organizacja edukacyjna, której celem jest  kompleksowy rozwój trenerów oparty o najnowsze i najbardziej efektywne programy szkoleniowe,  to filozofia postrzegająca futbol zgodnie zasadami fair play, w której harmonijny rozwój sportowy jest ściśle powiązany z rozwojem osobowości młodych adeptów. Laboratorium Futbolu jest systemem, który ewoluuje każdego dnia, tak jak każdego dnia zmienia się oblicze piłki nożnej.

 

 

Akademia Techniki  SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, którego celem jest kompleksowe przygotowanie zawodników do gry na najwyższym poziomie. Dążymy do wypracowania u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją przeciwnika, czasu czy narastającego zmęczenia. Trening jest możliwie najbardziej zbliżony do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością posługuje się poznanymi elementami podczas meczu.

 

Graj w swoim klubie i rozwijaj się w dodatkowym treningu indywidualnym.

 

Znajdź w planie swojego dziecka czas na zajęcia, które łączą naukę, inspirację i zabawę. Projekt Future is Now proponuje doskonalenie wszystkich umiejętności piłkarskich  poznanych w macierzystym klubie, aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny. Zapewniamy wykwalifikowaną   i stale rozwijającą się kadrę trenerską, trening na nowym sprzęcie oraz dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie: 1 trener i 1-8 zawodników co zapewnia dziesięć razy więcej kontaktów z piłką niż podczas treningu drużynowego oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika.

 

Indywidualny Trening Piłkarski traktowany jest jako uzupełnienie zajęć  w klubie. Poprawimy te elementy, które uważasz za słabsze. Dopracujemy Twoje najmocniejsze strony. Zajmiemy się tymi elementami, które wymagają od Ciebie większej uwagi. Jednostka treningowa trwa tyle czasu ile potrzeba na osiągnięcie założonych celów (minimalnie 1,5 h).

 

Głównym celem projektu jest wypracowanie u zawodników techniki, którą będą w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Dzięki przyjęciu takiego rozwiązania w trening piłkarski jesteśmy w stanie dużo szybciej nauczyć zawodnika korzystania z poznanych elementów w trakcie spotkań mistrzowskich, a edukacja następuje w sposób naturalny.

 

Współpracujemy obecnie z młodymi piłkarzami z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Są to piłkarze z klubów grających na zróżnicowanym poziomie rozgrywkowym oraz w różnym wieku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zasięgnij opinii trenujących z nami dzieci i ich rodziców lub odwiedź facebook.com/projektfin.

Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia.

TRENING PIŁKARSKI Z FUTURE IS NOW TO...

TRENING TECHNIKI PIŁKARSKIEJ z FiN

Co nas wyróżnia:

KADRA TRENERSKA FiN

Warsztaty Online

CZTERY RAZY TAK !!!

ROZWIJAJ SIĘ POZA TRENINGAMI 

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Trening grupowy od 1 do 8 zawodników

Trening grupowy od 1 do 4 zawodników

PAKIET TRENINGOWY 

JUNIOR

PAKIET TRENINGOWY 

PAKIET TRENINGOWY 

JUNIOR +

SENIOR

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

futureisnow@wp.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)