Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia piłkarskiego.

Plan rozwoju percepcji

i antycypacji

Trening w formule 1na1 + analiza meczu

TRENING skrojony do Twoich potrzeb !

PAKIETY TRENINGOWE

ZOBACZ WIĘCEJ

Biblioteka FiN

 

Future is Now daje zawodnikom, rodzicom oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju projektu możliwość skorzystania z bogatej biblioteki tytułów, która dotyka wielu aspektów rozwoju osobistego. Tylko poprzez wielokierunkowe doskonalenie własnej osoby jesteś w stanie dojść do wyznaczonych przez siebie celów. Najłatwiejszą drogą na szczyt jest czerpanie i nauka od osób, które już się na nim znajdują...

 

Sprzęt Treningowy

 

Future is Now to nie tylko nowoczesne i efektywne metody szkolenia, ale również zaawansowany sprzęt treningowy, który wykorzystywany jest na każdym treningu z naszymi podopiecznymi. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy spis sprzętu, który w każdym momencie dostępny jest dla wszystkich naszych podopiecznych. Będziemy niezwykle szczęśliwi jeżeli pojawisz się przeprowadzić swoją domową sesję treningową poza umówionymi godzinami treningów. Pamiętaj, że każda z nich przybliża Cię do Twoich piłkarskich marzeń. Jedyne co musisz zrobić to  zgłosić chęć wypożyczenia sprzętu u trenera i odebrać go w umówionym terminie. 

Warsztaty Online dla Zawodników

 

Jeżeli marzysz o wejściu na szczyt piłkarskiej kariery musisz wiedzieć, że Twoja praca nie kończy się tylko na poprawianiu swoich umiejętności technicznych. Powinieneś również znać i stosować zasady, które są wymagane w trakcie gry na najwyższym poziomie. Warsztaty Online przeznaczone są dla świadomych zawodników gotowych podjąć kolejne kroki w drodze do zawodowej kariery. Panel zabezpieczony został hasłem, a dostęp do niego otrzymają osoby, które  wiedzą jak wiele pracy należy włożyć w rozwój sportowy i pracują nad nim nie tylko na treningu.

Sprzęt Treningowy

Nowoczesne i efektywne metody treningowe

Zaplanowany

oraz progresywny program treningowy

Wysoka intensywność gwarantująca szybki progres umiejętności

Indywidualizacja pracy ukierunkowana na rozwój jednostki

Pozytywna atmosfera

sprzyjająca rozwojowi

Rozwijanie inteligencji

piłkarskiej

oraz kreatywności

Praca nad świadomością zawodników oraz wyrobienie w nich mentalności zwycięscy

      Droga pełna pracy, siły i fantazji poprowadzi Cię do sukcesu

      Wiemy jak piękne są marzenia i jak satysfakcjonująca droga prowadzi do ich spełnienia

      Pracujemy w tych obszarach, które uważasz za godne uwagi, abyś był lepszym piłkarzem niż byłeś jeszcze wczoraj

      Realizacja kompleksowego szkolenia przez stworzenie warunków do maksymalnie skutecznego rozwoju talentu

Indywidualny Profil Zawodnika

 

W tym dziale przedstawimy Ci jak można budować swoją piłkarską pozycję, a przy tym doskonale bawić się zbierając punkty na swoją Kartę Umiejętności! Dla każdej osoby zrzeszonego w Future is Now przygotujemy spersonalizowany Profil Zawodnika, który stanie się jego Piłkarskim CV oraz stworzymy Kartę Umiejętności, która na przykładzie popularnej gry FIFA będzie wyznacznikiem postępów jakie zawodnik poczyni pracując dodatkowo nad swoją techniką. Zawodnicy, którzy wykażą się największym zaangażowaniem w zajęciach oraz w budowaniu swojego profilu w danym miesiącu otrzymają bonusowy Trening Techniki w formie Piłkarskich Challengów z Trenerami.

Profile Zawodników

Biblioteka

Rafał Załęski

 

Założyciel dwóch organizacji "Projekt Future is Now" oraz "Eventy Piłkarskie". Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu logistyka i zarządzanie, od 2011 ukierunkowany na pracę w szeroko pojętym szkoleniu piłkarskim. Trener z licencją UEFA, uczestnik licznych szkoleń i staży w kraju jak i za granicą.

TRENING PIŁKARSKI Z FUTURE IS NOW TO...

KADRA TRENERSKA FiN

Warsztaty Online

CZTERY RAZY TAK !!!

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ZAWODNIKA

ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Trening grupowy od 1 do 8 zawodników

Trening grupowy od 1 do 4 zawodników

PAKIET TRENINGOWY 

JUNIOR

PAKIET TRENINGOWY 

PAKIET TRENINGOWY 

JUNIOR +

SENIOR

Grupy dobierane pod względem umiejętności

Praca nad stroną mentalną zawodników

Zajęcia zbliżone do warunków meczowych

Paweł Buczek

 

Pasjonat piłki nożnej dla, którego rozwój osobisty jest sprawą nadrzędną. Trener z licencją UEFA z 7-letnim doświadczeniem wypracowanym głównie w Akademii Piłkarskiej Talent Białystok. W projekcie będzie odpowiedzialny za szkolenie zawodników oraz dział foto-wideo.

Nowoczesny

sprzęt

treningowy

 Niewielkie grupy treningowe

Metodologia  FiN inspirująca się najnowszymi trendami   

 Ponad 10x więcej 

kontaktów

z piłką

Chcemy TWORZYĆ piłkarzy, a nie drużyny !!!

Graj w swoim klubie i rozwijaj się w dodatkowym treningu indywidualnym.

 

Znajdź w planie swojego dziecka czas na zajęcia, które łączą naukę, zabawę i inspirację. Projekt Future is Now proponuje doskonalenie wszystkich umiejętności piłkarskich  poznanych w macierzystym klubie, tak aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny. Zapewniamy wykwalifikowaną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, trening na profesjonalnym sprzęcie oraz dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie od 1 do 12 zawodników w trzech różnych Pakietach Treningowych dzięki czemu możemy zaproponować Ci trening skrojony do Twoich potrzeb. Nasz model pracy zapewni Ci  dużo więcej kontaktów z piłką, nowoczesne metody szkolenia oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika.

 

Młody piłkarz chcący osiągnąć sukces powinien mądrze pracować i wierzyć w swoje umiejętności. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi łatwo, a rzeczy najważniejszych w życiu nie da się kupić, ale trzeba na nie bardzo mocno zapracować. Mając za cel osiągniecie mistrzowskiego poziomu sportowego powinniśmy dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i z postępów własnego rozwoju. Piłka nożna w globalnym przekonaniu uważana jest za sport zespołowy, lecz często o wynikach meczów przesądzają indywidualne umiejętności dlatego też tak ważny jest rozwój indywidualny każdego zawodnika.

Future is Now to unikalny program doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia.

TRENING PIŁKARSKI z FUTURE IS NOW

JEDNODNIOWY CAMP PIŁKARSKI

zobacz więcej 

ANALIZA MECZU ZAWODNIKA

zobacz więcej 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

kontakt@futureisnow.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)