Rebounder SKLZ

 

Rebounder to  doskonały sprzęt do rozwijania piłkarskich umiejętności. Można z nim bez przeszkód trenować wiele różnych dyscyplin sportowych i to bez pomocy drugiej osoby. Ćwicząc na sciance, możesz rozwinąć w sobie umiejętności takie jak:  przyjmowanie, strzelanie do bramki nogą oraz głową. Rebounder SKLZ zapewnia dużo więcej kontaktów z piłką niż podczas standardowej jednostki treningowej.

Scianki do odbijania piłek

 

Przeznaczeniem tej ścianki jest doskonalenie podań wewnętrznym podbiciem, a można z niej korzystać zarówno na boisku z trawą naturalną lub sztuczną, jak i w hali. 

 

Jest to sprzęt wykorzystywany na zachodzie niemalże w każdej akademii piłkarskiej natomiast w Polsce niestety jeszcze niedoceniany. Wewnętrzne podbicie to część stopy najczęściej wykorzystywana w trakcie gry w piłkę nożna dlatego kluczowe jest szlifowanie tego elementu do perfekcji.

 

Składane bramki BazookaGoal oraz Bramka SKLZ 5na2(m)

 

Bramki, które umożliwiają efektywny trening piłki nożnej w każdych warunkach i miejscu ? 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest teraz bardzo bezpieczną dzięki ruchomej konstruki.

 

Składana BAZOOKAGOAL oraz bramka SKLZ są solidnymi bramkami mobilnymi. Produkt idealnie sprawdza się w akademiach piłkarskich. SKLZ to duża składana bramka o wymiarach 5na2(m) natomiast BazookaGoal jest najczęściej wybieraną bramką do rozwoju talentu przez renomowane akademie klubowe na świecie między innymi: Chelsea, Arsenal, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Everton, Reading, Ajax,Olympiacos, oraz Football Lab czy Coerver Coaching.

 

Kickback Rebounder

 

Rebounder to  doskonały sprzęt do rozwijania piłkarskich umiejętności. Można z nim bez przeszkód trenować wiele różnych dyscyplin sportowych i to bez pomocy drugiej osoby. Ćwicząc na Kickback, możesz rozwinąć w sobie umiejętności takie jak: chwytanie, rzucanie, przyjmowanie, strzelanie do bramki nogą oraz głową.  Posiada możliwość ustawienia nachylenia w 10 dowolnych pozycjach (od 35 do 90 stopni), w zależności od celu zastosowania.

 

 

Podstawowy sprzęt treningowy 

 

 • piłki w różnych rozmiarach
 • talerzyki wielokolorowe
 • pachołki
 • markery
 • tyczki
 • podstawki
 • płotki
 • znaczniki pola
 • bosu
 • dyski stabilizacyjne
 • znaczniki/koszulki

Wyrzutnia piłek Pro Trainer

 

Szybko rozwija umiejętności ponieważ zawodnicy mają możliwość wykonania nieporównywalnie większej ilości kontaktów z piłką. Wysoką częstotliwość i powtarzalność zagrań zapewnić może jedynie maszyna podająca i strzelająca w niezmordowanie precyzyjny sposób. Teraz trenowanie główek i przyjęcia piłki staje się frajdą.

Plandeka treningowa na bramkę

 

Plandeka zwiększa efektywność treningów piłkarskich. Jest przeznaczona do ćwiczeń celności uderzeń, posiada cztery otwory, w narożnikach bramki, dostosowana do bramek o wymiarze 5na2m

 

FITLIGHT Trainer™

 

To nowoczesne urządzenie zawierające do 24 czujników świetlnych – lampki z fotokomórką i sensorem dotyku – połączonych z tabletem. Diody są używane jako cele, które użytkownik ma dezaktywować lub analizować zgodnie z wytycznymi treningu. Programujemy lampki oraz przebieg treningu. Konfiguracja podczas treningu jest nieograniczona i ogranicza ją tylko kreatywność trenera.

 

Sensor ZEPP Football

 

Nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie Zepp Football umożliwia monitorowanie zawodnika na boisku w czasie rzeczywistym i poprawianie najważniejszych aspektów gry.

 

Sensor Zepp Football wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do monitorowania osiągnięć zawodnika i tworzy bardzo szczegółowe raporty dla zawodnika i trenera.

 

Fotokomórki TEST YOU

 

Profesjonalne fotokomórki sportowe firmy TESTYOU służące do mierzenia potencjał zawodnika.  Fotokomórki wykorzystywane są do przeprowadzania testów szybkościowych, pozwalają określić potencjał zawodnika obliczając jego CZAS, PRĘDOKOŚĆ, MOC oraz INDEX ZMĘCZENIA.

SPRZĘT TRENINGOWY FUTURE IS NOW

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Informacje:

Rafał Załęski 

 Prowadzący Projekt FiN

Adres siedziby:

futureisnow@wp.pl
535 315 715

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

UKS Future is Now

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

facebook.com/projektfin

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ Ostrołęki)