Nieprawdopodobne wyniki w ostatnim czasie osiągają zawodnicy trenera Piotrka w zimowych turniejach halowych. Po sobotnim zwycięstwie rocznika 2010 na turnieju w Ciechanowie, dzień później młodzi zawodnicy OTS Korona Ostrołęka powędrowali do podwarszawskiego Raszyna na mocno obsadzony turniej dla rocznika 2011. W składzie drużyny z Ostrołęki wystąpiło tym razem, aż ośmiu zawodników, których możemy oglądać na treningach w Future is Now ! Na uwagę zasługuję również fakt, iż bramkarzem drużyny była Ania Balińska młoda zawodniczka OTS Korona. 

 

Po bardzo dobrych spotkaniach z podwarszawskimi drużynami zawodnikom z Ostrołęki przyszło zmierzyć się w finale z dobrze znaną w środowisku piłkarskim drużyną Widzewa Łódź, z którym po bardzo dobrym u wyrównanym spotkaniu przegrali w stosunku 0:1. Na pocieszenie najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Buchalski, który z dorobkiem 8 zdobytych bramek nie dał szans konkurencji. 

 

Jako Future is Now jesteśmy dumni, że możemy dołożyć małą cegiełkę do rozwoju chłopców i Klubu OTS Korona. Trener Piotr to osoba, która od początku istnienia wspiera nasze działania i chętnie poleca nasze zajęcia swoim podopiecznym. Dziękujemy za to wsparcie i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

(fot. rodzic Korona Ostrołęka)

Szaleństwo podopiecznych Piotra Karczewskiego !
21 stycznia 2019

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dodatkowe dane stowarzyszenia:

 

UKS Future is Now

 

NIP 758 235 62 46

 

Numer Konta w BGŻ BNP Paribas 

 

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)