Rozgrywki Rocznika 2010 - Pierwsza Faza Turnieju

BOISKO DRUŻYNA DRUŻYNA GODZINA WYNIK
A Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
B Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
C Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
D Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
A Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
B Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
C Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
D Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
A Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
B Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
C Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
D Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
A Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
B Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
C Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
D Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
A Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
B Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
C Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
D Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
A Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
B Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
C Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
D Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
A Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
B Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
C Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
D Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
A Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
B Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
C Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
D Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
A Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
B Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
C Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
D Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
A Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
B Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
C Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
D Nr. 4 Nr. 5 14:15 :

 

PRZEJDŹ DO WYNIKÓW LIVE ROCZNIKA 2011

"Kurpie Summer CUP" 31.08.2019 Ostrołęka - WYNIKI LIVE

PRZEJDŹ DO WYNIKÓW LIVE ROCZNIKA 2011

PRZEJDŹ DO WYNIKÓW LIVE ROCZNIKA 2010

BOISKO DRUŻYNA DRUŻYNA GODZINA WYNIK
A Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
B Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
C Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
D Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
A Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
B Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
C Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
D Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
A Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
B Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
C Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
D Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
A Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
B Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
C Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
D Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
A Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
B Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
C Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
D Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
A Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
B Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
C Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
D Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
A Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
B Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
C Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
D Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
A Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
B Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
C Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
D Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
A Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
B Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
C Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
D Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
A Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
B Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
C Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
D Nr. 4 Nr. 5 10:45 :

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. Korona Ostrołęka
2. MKS Przasnysz
3. AP M. Makuszewskiego
4. KS Wilanów
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. APN Ostrołęka
2. MŁKS Łomża
3.

Base Group Osiczanka Osice

4. Tęcza Biskupiec
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. AP Waleczni
2. APC Ciechanów
3. Młode Orły Pułtusk
4.  
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. Jantar Ostrołęka (08)
2. SEMP Pogoń Siedlce
3. MKS Ciechanów
4. TURBO Football Academy
5.  

 

BOISKO DRUŻYNA DRUŻYNA GODZINA WYNIK
A Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
B Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
C Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
D Nr. 5 Nr. 2 8:30 :
A Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
B Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
C Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
D Nr. 3 Nr. 1 8:45 :
A Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
B Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
C Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
D Nr. 2 Nr. 4 9:00 :
A Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
B Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
C Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
D Nr. 3 Nr. 5 9:15 :
A Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
B Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
C Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
D Nr. 4 Nr. 1 9:30 :
A Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
B Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
C Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
D Nr. 2 Nr. 3 9:45 :
A Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
B Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
C Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
D Nr. 5 Nr. 1 10:00 :
A Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
B Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
C Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
D Nr. 3 Nr. 4 10:15 :
A Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
B Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
C Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
D Nr. 1 Nr. 2 10:30 :
A Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
B Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
C Nr. 4 Nr. 5 10:45 :
D Nr. 4 Nr. 5 10:45 :

 

INFORMACJA !!!

 

W przerwie Turnieju o godzinie 11:00 zaplanowany jest start imprezy towarzyszącej "Pokonaj Mistrza". Od godziny 11:00 do godziny 12:00 dla zawodników biorących udział w Turnieju „Kurpie Summer Cup” zaplanowany jest czas na posiłek oraz korzystanie z atrakcji przewidzianych w imprezie towarzyszącej „Pokonaj Mistrza”. 

Rozgrywki Rocznika 2010 - Druga Faza Turnieju

 

Nr GRUPA - BOISKO "A"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr  GRUPA - BOISKO "B"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr GRUPA - BOISKO "D"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr GRUPA - BOISKO "C"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

WYNIKI LIVE

WYNIKI LIVE

BOISKO DRUŻYNA DRUŻYNA GODZINA WYNIK
A Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
B Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
C Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
D Nr. 5 Nr. 2 12:00 :
A Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
B Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
C Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
D Nr. 3 Nr. 1 12:15 :
A Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
B Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
C Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
D Nr. 2 Nr. 4 12:30 :
A Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
B Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
C Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
D Nr. 3 Nr. 5 12:45 :
A Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
B Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
C Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
D Nr. 4 Nr. 1 13:00 :
A Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
B Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
C Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
D Nr. 2 Nr. 3 13:15 :
A Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
B Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
C Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
D Nr. 5 Nr. 1 13:30 :
A Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
B Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
C Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
D Nr. 3 Nr. 4 13:45 :
A Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
B Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
C Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
D Nr. 1 Nr. 2 14:00 :
A Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
B Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
C Nr. 4 Nr. 5 14:15 :
D Nr. 4 Nr. 5 14:15 :

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. Korona Ostrołęka
2. Olimpia Zambrów
3. MKS Piast Piastów
4. Młode Orły Pułtusk
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. APN Ostrołęka
2. Football Dreams Passion
3. AP Ostrów Mazowiecka
4. Talent Białystok
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. MŁKS Łomża
2. APC Ciechanów
3. Junior Białystok
4. TURBO Football Academy
5.  

 

 

Nr Losowanie Grup 28.08
1. AP Waleczni
2. Włókniarz Białystok
3. SEMP Pogoń Siedlce
4. Lechia Tomaszów Maz.
5.  

 

Rozgrywki Rocznika 2011 - Pierwsza Faza Turnieju

WYNIKI LIVE

INFORMACJA !!!

 

W przerwie Turnieju o godzinie 11:00 zaplanowany jest start imprezy towarzyszącej "Pokonaj Mistrza". Od godziny 11:00 do godziny 12:00 dla zawodników biorących udział w Turnieju „Kurpie Summer Cup” zaplanowany jest czas na posiłek oraz korzystanie z atrakcji przewidzianych w imprezie towarzyszącej „Pokonaj Mistrza”. 

PRZEJDŹ DO WYNIKÓW LIVE ROCZNIKA 2010

Rozgrywki Rocznika 2011 - Druga Faza Turnieju

 

Nr GRUPA - BOISKO "A"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr  GRUPA - BOISKO "B"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr GRUPA - BOISKO "D"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

 

Nr GRUPA - BOISKO "C"
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  

 

WYNIKI LIVE

FutureisNow

EventyPilkarskie.pl

#TrenujZFiN 

Nowe Spojrzenie na Futbol !

Organizacja Imprez | Wynajem sprzętu eventowego

Dane Rachunku Bankowego:

 

Future is Now Rafał Załęski

 

07-411 Rzekuń, ul. Szkolna 18

 

Numer Konta w Alior Bank:

 

96 2490 0005 0000 4500 7184 0827

 

Future is Now

Piłkarski Trening Indywidualny

Rafał Załęski

 

tel. 535 315 715

email: futureisnow@wp.pl

Odwiedź nas:

 

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęka)